Medyumlar

Profesyonel Medyum Bul

Tarafından yazıldı admin

Medyum kelimesi Latince kökenli olup başka boyutlarla iletişim kurabilen ve büyü işi ile uğraşan kişiler için kullanılan bir kelimedir. Medyumlar aslında herkesin sahip olduğu bazı yeteneklerinin farkında olan ve bunları kullanmayı bilen kişilerdir.

Medyum ve Medyumluk

Medyumlar kimdir diye soracak olursanız psişik güçleri olan, duru görü yeteneği bulunan ve doğuştan gelen bu hususi yeteneğini kullanmayı bilen kimselerdir. Ruhlar alemi ile muhabereye geçen ve onlardan aldığı bildirileri yansıtanlar zihinsel medyum, farklı boyutlarla muhabere kurmadan birtakım para normal hadiselerle kendini söz edenlere de fiziki medyum denilir. Her medyum münhasıran büyü yapma konusunda birebir yeteneklere sahip değildir. Doğuştan gelen yetenekler yanında alınan eğitim ve tecrübenin tesiri büyüktür.

Medyumlar Ne İş Yapar?

Günümüzde büyü yapımı denildiğinde medyumlar akla geliyor. Aş büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü ve daha birçok büyü ile insanlar mutlu olmanın yollarını arıyor. Küçük yaştan itibaren yetişmeye başlayan medyumlar, aldıkları eğitim ve edindikleri tecrübelerle doğuştan gelen yeteneklerini kullanmayı öğreniyor. Sadece büyü yapmakla kalmayıp gerektiğinde ruhani alemle iletişime geçerek insanların derdine derman oluyor. Dini konularda iyi bir eğitim alan medyumlar, büyü yapma ve bozmada gerekli olan dua ve ayetleri iyi biliyor.

Profesyonel Medyumlar

İnsanların sorunlarına çözüm bulan ve manevi ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olan medyumların alıncı hissi çok güçlü olup kalp göz açıktır. Hangi konuda olursa olsun en iyi medyum için iyi araştırma yapılmalı ve profesyonel bir destek alınmalıdır. Sahte medyumlarla iletişime geçmek faydadan çok zarar getirebilir.

The apple distinguished educator program sponsors institutes and learning events both online describes it and around the world.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla